Dzieci i ich magiczny świat – fotografia dziecięca

Fotografia dziecięca to za jakiś czas, gwarantowany powrót do lat młodości dla nas, rodziców oraz dla naszych pociech. Któż by nie chciał cofnąć się do dziecięcych lat i zatopić się w lepszym świecie baśni, magii i książek? Ja na pewno. Znając moje projekty, na pewno domyślacie się, że ciężko mi odnaleźć się w rzeczywistości. Tak, przyznaję się, ciągle uciekam do świata  abstrakcyjnych fotomanipulacji oraz do książek, które nie mieszczą mi się już w domu. Dlatego bardzo chętnie podejmuję się baśniowych kreacji i szukam klimatu przepełnionego magią i ulotnością. Sam jako świeżo upieczony ojciec pragnę, by moja córka przebywała w magicznym świecie baśni jak najdłużej to możliwe. Wiem również, że może to być szkodliwe, powodując późniejsze „niedostosowanie” do rzeczywistości jak to ma miejsce u ojca, ale to temat wpisu z zakresu psychologii. A to dziedzina, w której nie czuję się kompetentny, więc zamilknę.

Wracając do tematu… I tu z magiczną pomocą przychodzi nam wyobraźnia i fotomanipulacja. Dzieci w bajecznej scenerii to najlepsza pamiątka z tego beztroskiego okresu. Poniżej przedstawiam przykład takiej kreacji. Zosia i Antosia  bo o nich tu mowa, to dwie siostry,  dobre wróżki z zaczarowanego lasu, które wyrosną na piękne otoczone woalem magii kobiety…Pielęgnujmy zatem nasze wspomnienia, przyjdzie czas, że one dodawać będą nam siły. Jeżeli macie ochotę na osobistą wycieczkę do takiego rodzinno-bajkowego świata, odezwijcie się do mnie. Ustalimy cel wycieczki, jej zakres i wszystkie inne niezbędne szczegóły. Wiem, z doświadczenia, że miny dzieci po ujrzeniu efektów końcowych są bezcenne.

fotografia artystyczna dobre wróżki.Dzieci i ich magiczny świat - fotografia dziecięca fotografia artystyczna dobre wróżki.Dzieci i ich magiczny świat - fotografia dziecięcafotografia artystyczna dobre wróżki.Dzieci i ich magiczny świat - fotografia dziecięca

About the Author:


Sorry, the comment form is closed at this time.