War Kabinett, Mexico, CD booklet design

Projekt okładki zawsze jest wielkim wyzwaniem. By sprostać wizji artysty, by obraz był połączony z muzyką, trzeba wiele wyczucia i pomysłowości.Myślę, że słowo wrażliwość również znajdzie tu zastosowanie. Bez wrażliwości na dźwięk i obraz, ciężko jest wczuć się w przekaz artystyczny muzyków.  War Kabinett to grupa heavy metalowa z Meksyku, której frontmanem jest Dante Diaz. Po wysłuchaniu pomysłów lidera grupy przystąpiłem do realizacji projektu, co okazało się być świetną przygodą. To był prawdziwy zaszczyt móc poznać zespół, posłuchać na żywo i zaprojektować booklet debiutanckiej płyty pt „Made in Mexico”. Duże wyzwanie, sporo pracy, masa korekt ( jak to zwykle bywa), ale najlepszą nagrodą jest zadowolenie zespołu. Serdeczne podziękowania! W swojej działalności projektuję nie tylko okładki płyt, ale również okładki książek i plakaty. Jeżeli potrzebujesz ciekawego projektu wykonanego w technice fotomontażu zapraszam do kontaktu.

[ENG] Down below you can see images which I made for commisioned project for War Kabinett, Band from Mexico City. Dante Diaz – the leader and vocalist, gave me some tips, what kind of atmosphere they are looking for, and here are the results. This cooperation has been terrific, thank you Dante for your trust and great fun. It was an honor to meet you guys.

I create designs not only for cd covers, but for books as well. If you need a design for your project and you are looking for fine photo manipulation, go ahead and contact me.

About the Author:


Sorry, the comment form is closed at this time.